Easy Language Center

 

OFERUJEMY TŁUMACZENIA:

 

- zwykłe (do 6 stron dziennie)

- ekspresowe (6 - 12 stron dziennie)

- superekspresowe (ponad 12 stron dziennie)

- specjalistyczne

 

Jeżeli chcielibyście Państwo zlecić tłumaczenie już teraz to prosimy o niezwłoczne przesłanie każdego materiału przeznaczonego do tłumaczenia na adres: elc8383@gmail.com

 

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG, KONKURENCYJNE CENY

 

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas tłumaczenia były najwyższej jakości. Nasze biuro współpracuje tylko z doświadczonymi, sprawdzonymi i kompetentnymi, terminowymi i solidnymi tłumaczami.

  • Szybko - gdyż istnieje możliwość zlecenia nam tłumaczenia przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, oraz podziału większych partii tekstu między kilku tłumaczy.
  • Kompleksowo - gdyż forma i wygląd tekstu wynikowego zawsze jest zgodna z oryginałem, niezależnie od formatu dokumentu, tabeli czy obrazka.
  • Dokładnie - gdyż współpracujemy ze specjalistami z praktycznie każdego zakresu, a nasze teksty przed oddaniem podlegają dokładnej korekcie.
  • Profesjonalnie - aby podnieść jakość tłumaczeń i zapewnić całkowitą spójność słownictwa posiadamy oprogramowanie wspomagające proces tłumaczenia - SDL Trados 2007 Professional, który jest najbardziej znanym i powszechnie uważanym za najlepszy program CAT

 

Atrakcyjne bonifikaty przy dużych bądź nietypowych zleceniach!.

Indywidualne stawki i warunki na tłumaczenie dla stałych Klientów!.

Mamy duże doświadczenie w tłumaczeniu tekstów i szkoleniach. Pracowaliśmy w wielu znanych firmach i szkołach językowych. Gwarantuje to współpracę z profesjonalistami, którzy znają się na swojej pracy i wykonują ją według najwyższych standardów.

Ceniąc zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci wszystkie teksty objęte są zasadą POUFNOŚCI - nigdy nie udostępniamy informacji o tłumaczonych tekstach osobom trzecim.

Przez całą dobę przyjmujemy do realizacji pisemne tłumaczenia ekspresowe.

 

Więcej informacji na temat tłumaczeń na stronie:

http://www.biurotlumaczen24.com