Easy Language Center

Kursy języka angielskiego w Opolu


Dopasowane do Twoich potrzeb

Korepetycje i kursy w naszej szkole od wielu lat cieszą się dużą popularnością i zainteresowaniem. Doświadczenie, skuteczne metody nauczania, zajęcia prowadzone z pasją i pełnym zaangażowaniem to tylko niektóre z naszych atutów.

W ramach szkolenia z języka angielskiego gwarantujemy:

- zajęcia w przyjemnej i motywującej atmosferze
- dodatkowe materiały i pomoce urozmaicające zajęcia
- skuteczne metody nauczania takie jak najpopularniejsze metody bezpośrednie nastawione na szybką naukę mówienia: Callan czy Direct
- szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania
- kursy grupowe tworzone pod kątem umiejętności językowych i wieku
- kursy indywidualne, grupowe i specjalistyczne
- testy pisemne i ustne określajce poziom i umiejętności komunikacyjne
- certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę na zakończenie kursu
- dodatkowo od 2023 roku możesz też przygotować się i podejść do egzaminu LanguageCert, który potwierdzi zdobytą na kursie wiedzę i Twój poziom językowy uznawanym na całym świecie certyfikatem

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej? Skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. – KONTAKT

 

Czy warto jeszcze uczyć się j. angielskiego?

Kurs j?zyka angielskiego w OpoluPostawione powyżej pytanie jest tylko retoryczne, odpowiedź narzuca się sama! Językiem angielskim posługuje się wciąż ponad 320 mln ludzi na świecie. Dla porównania, język polski jest narzędziem porozumiewania się dla zaledwie 50 mln osób. Język angielski plasuje się na czwartym miejscu pod względem komunikacji. Daje możliwość kontaktów między narodami, jest niezbędny podczas nawiązywania interesów i handlowej współpracy.

Język angielski stanowi też język nauki. Masa najważniejszych publikacji powstaje w języku angielskim, jego znajomość jest podstawowym warunkiem pokonywania szczebli naukowej kariery, otwiera dostęp do świata wiedzy i odkryć. Wielkie konstrukcje czy cuda współczesnej inżynierii nigdy nie powstałyby bez jego udziału.

Angielski jest ponadto językiem sztuki, pokolenia artystów, jest istotnym elementem powstawania scenariuszy, wielkich kinowych ekranizacji. Jest też językiem turystyki, jego znajomość ułatwia nam kupno biletu na pociąg w niemal każdym państwie na świecie. Posługując się choćby w małym stopniu językiem angielskim, możemy mieć pewność, że nie zgubimy drogi w gąszczu labiryntów obcych miast.

Język angielski jest pomostem jednoczącym ludzi całego globu i ułatwia międzyludzkie relacje. To już nie tylko język, a odkrycie, jest niczym pigułka, której połknięcie uruchomi w nas mechanizm zrozumienia i komunikacji. Znajomość języka angielskiego to po prostu pomysł na życie.

 

Jak opanować język angielski?

Szkoła Językowa ELC oferuje kurs angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Nie musisz zaczynać od zera jeśli opanowałeś już podstawy. Wolisz uczyć się sam? Zaproponujemy Ci kurs indywidualny, prywatne lekcje z profesjonalnym nauczycielem, który dostosuje tryb nauki do twoich umiejętności.

A może motywują Cię inni, lubisz porównywać swoje osięgnięcia z sąsiadem z ławki – zapisz się na kurs do grupy odpowiadającej twojemu poziomowi wiedzy. Nie musisz uczyć się słownictwa medycznego czy biznesowego jeśli wybierasz się do Wielkiej Brytanii na wakacje. Zaproponujemy kurs, którego program skoncentrowany jest na zapamiętaniu najbardziej powszechnego słownictwa, mniej oficjalnego, a gramatyka ogranicza się do potrzeb prostej komunikacji.

Kursy języka angielskiego metodą bezpośrednią dla dorosłych, młodzieży i dzieci 

Metoda Bezpośrednia Direct i Callana 

4 razy szybciej opanujesz nowe zwroty i nauczysz się rozumieć oraz mówić po angielsku!

Metoda bezpośrednia to jedna z najbardziej popularnych oraz najskuteczniejszych metoda nauki języka obcego. Zarówno metoda Callana jak i Direct są szeroko stosowane i bardzo skuteczne. Kurs nastawiony jest na ciągłą komunikację oraz zapamiętywanie słownictwa w gotowych zdaniach. Gramatyki uczymy się tu mimochodem, wpleciona jest w zdania i nie uczymy się wielu zbędnych regułek. Dla chętnych są dodatkowe ćwiczenia na słownictwo i gramatykę, ale na lekcji nie skupiamy się na gramatyce, tylko mówimy, mówimy i jeszcze raz mówimy! Czy jest to kurs online czy stacjonarny nikt nie jest zwolniony z mówienia. Każdy ciągle pyta i odpowiada. Jest to niekończący się dialog!

Dzięki metodzie bezpośredniej Callana lub Direct opanujesz język cztery razy szybciej niż tradycyjnie, a Certyfikat Cambridge First otrzymasz już po 160 godzinach nauki. Efekty osiąga się dzięki uczestnictwu w niewielkich, kilkuosobowych grupach i ciągłej konwersacji z nauczycielem oraz uczestnikami kursu. To jeden z najlepszych sposobów umożliwiających biegłe opanowanie języka.

 Metoda Direct ma również specjalne kursy dedukowane dla młodzieży Teens Direct, które zawierają słownictwo i tematykę bliską nastolatkom. 

Dla dzieci od zerówki lub pierwszej klasy szkoły podstawowej aż do lat 14 mamy też specjalne kursy Kids Direct, dzięki którym dzieci wspaniale przyswajają nowe słówka i zwroty, szybko uczą się rozumieć i mówić po angielsku całymi zdaniami. Na lekcji cały czas dzieciaki zadają pytania i na nie odpowiadają! Rodzice nie mogą się nadziwić jak szybko ich pociechy zaczynają mówić pełnymi zdaniami.

Zapraszamy na kursy przygotowujące do egzaminów LanguageCert

Kursy przygotowujące do egzaminów z j. angielskiego LanguageCert są nowością w naszej ofercie. Od roku 2023 wprowadzamy je do oferty, aby przygotować chętnych uczniów do zdania międzynarodowych egzaminów uznawanych przez uczelnie i pracodawców na całym świecie. Egzaminy te można zdać w 100% online pod nadzorem online, w czasie rzeczywistym. Obejmują wszystkie poziomy od A1 do C2. Wyróżnia je krótki czas oczekiwania na termin egzaminu oraz na certyfikat. Można się zapisać na egzamin w dowolnym momencie dnia i nocy, a nawet w święta po sprawdzeniu online dostępności egzaminatorów. Jest to bardzo wygodny i przyjazny dla kandydata sposób sprawdzenia wiedzy. Można zdawać osobno moduł pisemny i osobno ustny, więc można też podejść do tylko jednego z nich i mieć certyfikat poświadczający tylko to co chcemy potwierdzić. Na przykład potrzebujemy w pracy posługiwać się tylko językiem pisemnym, więc potrzebujemy szybko zdobyć certyfikat z języka pisemnego. Z egzaminami LanguageCert jest to możliwe. Za każdy moduł otrzymuje się osobny certyfikat.
Dzięki kursom przygotowyjącym, zapoznasz się dobrze ze specyfiką każdego egzaminu i nauczysz się dobrze rozwiązywać zadania.
W ofercie mamy dwa egzaminy LanguageCert z j. angielskiego: IESOL i LTE

Dla kogo jest egzamin Language Cert IESOL?

Jest to certyfikat z języka ogólnego na poziomach od A1 do C2 i jest dostępny praktycznie od ręki. Można go zdawać o każdej porze w domowych warunkach przez Internet. Jest po prostu wspaniałym rozwiązaniem dla każdego!

1. dla osób, które potrzebują potwierdzenia poziomu językowego na DOKTORAT

2. dla osób, które chcą szybko zmienić pracę lub muszą wyjechać za granicę i potrzebują zdobyć potwierdzenie poziomu językowego w krótkim czasie

Uzyskaj 20% zniżki na egzamin LanguageCert IESOL z naszym kodem rabatowym: C896FE

Zniżkę uzyskasz wpisując ten kod rabatowy przy rejestracji na egzamin IESOL.

Dla kogo jest egzamin LanguageCert LTE?

1. Dla studentów zbliżających się do ukończenia studiów i rozpoczynających pracę.

2. Dla osób, które chcą podjąć nową pracę i wykazać się certyfikatem poświadczającym poziom znajomości języka angielskiego.

Właśnie dla Was międzynarodowy certyfikat, taki jak LanguageCert LTE A1-C2, może mieć ogromne znaczenie. 

Z naszą Szkołą Językową Easy Language Center zdasz Egzamin LanguageCert LTE taniej o 25% - użyj przy rejestracji na egzamin LTE naszego kodu rabatowego: A8F7CE

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące kursów języka angielskiego.