Easy Language Center

Kurs języka portugalskiego w Opolu

Dlaczego warto zapisać się na kurs portugalskiego?

Kursy języka portugalskiego w OpoluOgromna liczba ludzi uczy się języka angielskiego, niemieckiego czy francuskiego. To wspaniale, że wciąż mamy ochotę poznawać nowe kraje, ich kulturę, zwyczaje oraz język, który pomoże nam się z nimi kontaktować. Warto jednakże skupić swą uwagę również na tych języka, które nie cieszą się tak dużą popularnością. Wystarczy kierować się prostą dialektyką, by szybko ocenić, jak bardzo pomocne nam będą języki, którymi posługuje się mniej obywateli w naszym kraju. Ze względu na otwarcie rynków międzynarodowych i handlową ekspansję zyskujemy szansę otrzymania ciekawej i dobrze płatnej pracy mówiąc w mało popularnym języku.

Językiem portugalskim na świecie posługuje się ponad 210 milionów ludzi. Ze względu na specyficzne usytuowanie Portugalii, jej morskie sąsiedztwo, język portugalski od zawsze był językiem handlu. Rozpowszechniony przez żeglarzy opływających świat w epoce wielkich odkryć geograficznych stał się dziś szóstym językiem na świecie. Posługuje się nim większość obywateli Ameryki Południowej i niemal wszyscy Brazylijczycy. Portugalski jest ponadto językiem urzędowym dziesięciu państw na świecie.

Język portugalski jest jak muzyka.

Jeśli odnalezienie choćby kilku powodów, aby uczyć się języka portugalskiego przynosi nam trudność, to po prostu ich nie szukajmy. Zaufajmy zmysłowi słuchu, który podpowie nam, że portugalski jest jednym z piękniejszych języków, a specyfika intonacji oraz akcentu nadaje mu niezwykłej melodyki.

Zawsze warto jest poznawać inne kultury, szczególnie tak różne od naszej i odkrywać je poprzez rodzimy język danego kraju, ponieważ będzie to bardzo przyjemne doświadczenie. Szkoła językowa ELC przychodzi z pomocą oferując kursy portugalskiego Opole. Dla tych, którzy podróżowali po Portugalii i zauroczyli się urokiem tego języka ucząc się jego zasad, proponujemy usystematyzowanie wiedzy poprzez korepetycje portugalskiego Opole.

Co oferuje szkoła językowa ELC?

Szkoła ELC w swojej bogatej ofercie gwarantuje kursy portugalskiego dostosowane do poziomu wiedzy, jakiego oczekują uczniowie. Zajęcia prowadzone są w sposób indywidualny i grupowy za pomocą nowatorskich metod nauczania uwzględniających szybką efektywność. Nauka portugalskiego Opole jest przyjemna i owocna, uwzględniająca wszelkie oczekiwania uczniów. Warto uczyć się języków, ponieważ ćwiczymy w ten sposób pamięć i zdolności poznawcze. Opanowanie jednego języka w stopniu biegłym ułatwia dalszą naukę innych języków, ponieważ są one gramatycznie i słowotwórczo podobne. Opanowanie języka hiszpańskiego, gdy biegle porozumiewamy się portugalskim nie stanowi już żadnego problemu. Język portugalski w ELC Opole to sposób na efektywne wykorzystanie wolnego czasu.