Easy Language Center

 

Szukając szkoły językowej, w której, pomimo wieku, mogłabym zdobyć umiejętność posługiwania się językiem angielskim (w stopniu komunikacyjnym), trafiłam na metodę Callana proponowaną przez ELC w Opolu. Wybór okazał się trafiony! Zajęcia prowadzi Pani Magda, która jest nauczycielem z powołania (a nie ma takich aż tak wielu). Zawsze przygotowana, dostosowana do grupy wiekowej, z cierpliwością podchodząca do trudności w przyswajaniu języka obcego przez słuchaczy.

Z całego serca- polecam!

Ewa Z.

Pełen profesjonalizm, przyjemna atmosfera w czasie lekcji, zero stresu, co sprawia, że wiedza sama wchodzi do głowy. Z całą pewnością mogę polecić szkołę językową ELC Opole. Teraz, przebywając za granicą, mogę wykorzystywać w praktyce znajomość języka angielskiego, którą pogłębiłam dzięki rocznemu kursowi w tej szkole. Bardzo dziękuję,

Kasia K.

Bardzo skuteczne metody nauki języka angielskiego oraz bardzo przyjemna i luźna atmosfera, co moim zdaniem jest jednym z najważniejszych czynników przy nauce obcego języka. Wszystko to sprawia, że w bardzo szybkim czasie widoczne są konkretne rezultaty. Polecam z czystym sumieniem i po ponad rocznej nauce dalej mam zamiar się tutaj kształcić. Gorące pozdrowienia!

Kuba C.

Bardzo mocno polecam wszystkim zajęcia z języka angielskiego w Szkole Języków Obcych Easy Language Center. Wysoki poziom, ciepła atmosfera, elastyczność i pełen profesjonalizm prowadzącej zajęcia - pani Magdaleny. Naprawdę warto :)

Sara K.

 

Easy Language Center to brak żmudnego kucia słówek - one poprostu same wpadają do główy. Zajęcia to prawdziwa przyjemność, a efekty są zaskakująco dobre. Thumbs up!

Marcin D.

Szkoła ELC to synonim profesjonalizmu i doświadczenia.

Zajęcia odbywają się w małych grupach, dzięki czemu każdy uczeń traktowany jest indywidualnie i bardzo wyjątkowo. Przerabiany materiał jest dostosowany do jego potrzeb oraz umiejętności.

Zajęcia prowadzone przez Panią Magdę są prawdziwą przygodą i pozwalają każdemu (niezależnie od wieku) rozwijać swoje umiejętności językowe.

Dodatkowym atutem jest wszechstronna oferta szkoły i możliwość nauki aż pięciu języków! Z czego dla mnie najbardziej atrakcyjną jest, jedyna w Opolu, możliwość nauki języka portugalskiego.

Naukę w Szkole ELC serdecznie polecam każdemu kto planuje rozpocząć swoją przygodę z językami obcymi!

Gosia N.

Szkoła godna polecenia! Pani Magda jest świetnym nauczycielem z ogromną wiedzą. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Metoda bezpośrednia to sama przyjemność nauki angielskiego. Bardzo dobra organizacja, terminy dopasowane do indywidualnych potrzeb. Szczerze polecam wszystkim chętnym!

Anita O.

Paulinka i Juleczka bardzo lubią lekcje hiszpańskiego u Pani Magdy. Trudno się dziwić, skoro zawsze mogą liczyć na wspaniałą zabawę, podczas której słówka i piosenki same wchodzą do głowy. Lekcje są dobrze przemyślane i przygotowane, a co najważniejsze, a prowadzone są w taki sposób, że dzieci bardzo dużo zapamiętują z samych zajęć - powtórki w domu są więc już tylko czystą przyjemnością. Pani Magdo, podziwiamy cierpliwość i niespożyte pokłady twórczej inwencji, tak bardzo potrzebne, aby skupić na dłużej uwagę, zwłaszcza tych młodszych słuchaczy.

Ewa i Michał T.


 

Z przyjemnością polecam lekcje języka angielskiego dla dzieci prowadzone przez panią Magdalenę Jasiurską. Lekcje prowadzone były w sposób nietuzinkowy, poprzez zabawę i śpiew zachęcały dzieci do nauki nowych słówek i zwrotów.

Zajęcia prowadzone przez Panią Magdalenę to na pewno doskonały początek przygody, jaką jest nauka obcego języka.

Dziękuję i serdecznie polecam

 

Agnieszka K.


 

Jestem po kilku lekcjach języka hiszpańskiego u pani Magdy i jestem mile zaskoczona profesjonalizmem tej miłej nauczycielki.

Forma prowadzenia lekcji jest bardzo czytelna. Wielce pomocne podczas nauki jest Pani spokojne usposobienie.

                                                Dziękuję Pani Magdo.

Renata Rz.Oczywiście, że zajęcia języka angielskiego bardzo się dziewczynkom podobają, a od rodziców: jesteśmy  szczęśliwi, że trafiliśmy na panią. Na rynku jest duży wybór osób udzielających korepetycji z języków obcych, a my trafiliśmy na panią i nie chcemy już nikogo innego bo to był strzał w dziesiątkę !!! Helenka zaczyna szybciej kojarzyć i układać zdania w j. angielskim, jest aktywna w szkole, ma lepsze wyniki i nawet traktuje język jako hobby - to wszystko dzięki pani !!

Dziękujemy !!!!

Violetta i Marek Sz.


Uczęszczałam na kurs angielskiego zorganizowany przez moją firmę. Był to kurs metodą Callana - wiedza przekazana w sposób entuzjastyczny i naprawdę przejrzysty, dzięki czemu słówka i zwroty na długo pozostają w mojej głowie. Pani Magda sprawiała wrażenie zawsze przygotowanej, w zanadrzu miała wiele dodatkowych materiałów, a przy tym potrafiła wprowadzić luźną, sprzyjającą nauce atmosferę. Polecam!

Basia D.

                                                                                                             


Próbowałam podjąć naukę języka francuskiego w grupie (około 15 osób), ale niestety na zajęcia początkującej przychodzili studenci, licealiści, którzy traktowali te zajęcia jako powtórki. Osób początkujących takich jak ja, zaczynających od alfabetu było zaledwie dwie. Tempo za szybkie i ogrom materiału do przyswojenia w jednej lekcji zniechęcał do dalszej nauki. Szukałam zajęć z nauczycielem, który dostosuje tępo i zakres materiału do możliwości ucznia, tym bardziej, że nie raz wypadają nieprzewidziane przerwy (choroby, wyjazdy służbowe). W grupie każda nieobecność jest nie do nadrobienia. Teraz w takich wypadkach dzwonię i proszę o przesunięcie lekcji na inną godzinę, lub dzień- i nic nie tracę. Indywidualny tok nauki jest najlepszy z możliwych.
Pani Magda jako nauczyciel jest wyjątkowo cierpliwa i z wyczuciem oraz dużą kulturą podchodzi do nauczania innych. Nauka języka francuskiego to dla mnie rodzajem terapii, oderwania się od codziennych obowiązków, przeniesienia się w inny świat, szczególnie gdy śpiewamy piosenki Edith Piaf.
Podróżując ostatnio po Francji musiałam sobie radzić - zamówić sałatkę w bistro, kupić bilet czy pamiątkę - poszło nieźle, choć cały czas towarzyszył mi mój zeszyt z lekcji.
Dziękuję Pani Magdzie - bo dzień bez francuskiego jest dniem straconym.

                                                                                                                                                                   Zofia z Opola
                                                                                                               


 

Syn Wojciech chodzi do Pani Magdy na lekcje języka angielskiego i francuskiego.

W miesiącu sierpniu uczęszczał na język francuski, ponieważ miał z tego przedmiotu poprawkę. Dzięki bardzo profesjonalnemu systemowi nauczania i zaangażowaniu się Pani Magdy - Wojtek poprawkę zdał, za co jestem bardzo wdzięczna i ogromnie gorąco dziękuję.

Wywiadówka utwierdziła mnie w przekonaniu, że jest pani kompetentną i wspaniałą nauczycielką - ponieważ Wojtek według  opinii nauczycieli z tych języków zrobił duże postępy.

Dziękuję

Jadwiga B.

 


Biorąc pod uwagę stopień zaangażowania czasowego jaki wykazywałem przez okres nauki, cierpliwość Pani Magdaleny Jasiurskiej można przyrównać do anielskiej. Z różnych przyczyn nie mogłem poświęcić na naukę tyle czasu ile powinienem, ale mimo tego dzięki wytrwałości Pani Magdy udało mi się poznać podstawy języka Cervantesa, za co jestem jej niezmiernie wdzięczny. Zorganizowane lekcje z powtórką poprzedniego materiału i pytaniami sprawiają, że istnieje poczucie kierunku w nauce, a przekazywane materiały są cenne dla postępów. Myślę, że będę kontynuował dalej naukę hiszpańskiego, którego podstawy skutecznie mi przekazała Pani Magdalena podczas naszych zajęć.

 

Bartosz J.


 

Dotyczy: referencji.

 

Współpracujemy od kilku lat z Firmą szkoleniowo-tłumaczeniową ELC Magdalena Jasiurska w zakresie tłumaczeń technicznych, korespondencji handlowej i dokumentów handlowych.

Usługi są wykonywane zawsze na czas, solidnie i fachowo.

Tłumaczone dokumenty to dokumentacja techniczna, karty danych technicznych produktów chemii budowlanej, karty charakterystyki substancji chemicznych (MSDS), kontrakty handlowe i korespondencja handlowa.

Prezes Zarządu

 

_______________________________________________________________________________________________________________


 

 

REFERENCJE

 

Pani Magdalena Jasiurska współpracuje z naszym Centrum Usług Językowych w charakterze tłumacza języka angielskiego oraz francuskiego od roku 2008.

Z powierzonych zadań tłumaczeniowych Pani Magdalena wywiązywała się rzetelnie, fachowo oraz terminowo. Swoją bogatą wiedzę zawodową i doświadczenie chętnie przekazuje innym pracownikom.

Strona etyczno-moralna bez zastrzeżeń.

DYREKTOR METODYCZNY

 

 


 

 

LIST REFERENCYJNY

 

Z wielką przyjemnością wystawiam referencje dla Pani Magdaleny Jasiurskiej, z którą współpracuję w ramach tłumaczeń z j. angielskiego.

 

Teksty tłumaczone przez do tej pory przez Panią Magdalenę miały dosyć wysoki stopień trudności, gdyż dotyczyły dosyć wąskich specjalizacji technicznych i finansowych. Mimo to tłumaczenia zostały wykonane z dużą starannością i doskonale odpowiadały zarówno wymogom formalnym, jak i merytorycznym.

 

Ponadto współpraca układa się bardzo dobrze, jeśli chodzi o takie kwestie, jak terminowość i rzetelność.

 

Myślę, że Pani Magdalena jest godnym polecenia partnerem w zakresie usług tłumaczeniowych, nawet w przypadku szczególnie trudnych i wymagających projektów.

 

Z wyrazami szacunku

Aleksandra K.


 

Droga Pani Magdo!

Serdecznie dziękuję za pomoc i trud włożony w tłumaczenia, które są przecież wielką sztuką, może i nawet trudniejszą od pisania samych wierszy!

Życzę Pani dalszych sukcesów w tej dziedzinie!

                                                                                                                                       Joanna Jopek     

 

autorka tomiku wierszy „Ziarno Niepokoju" (Joanna Jopek, wyd. My Book, Szczecin 2005)

współautorka tomiku „Wij Nous My" (Joanna Jopek, Agata Babijow, Kamil Maciejewski, wyd. Boekscout, Holandia 2009)

 


 

Referencje

Pani Magdalena Jasiurska, magister anglistyki i romanistyki, wykonała zlecenie tłumaczenia, z języka polskiego na język angielski, tekstu naukowego (socjologicznego): Linguistic aspects of Polish - German - Silesian relations in the example of Opole district.

Wykonana praca odznacza się rzetelnym i profesjonalnym przekładem treści artykułu. Zachowana została zarówno stylistyka pisowni autora, jak i naukowy charakter wypowiedzi. Zlecenie wykonane zostało terminowo, nie wymagało poprawek.  Wykazując się sumiennością, Pani Magdalena jest w mojej ocenie specjalistką godną rekomendacji.

                                                                                                                                             Z poważaniem,

 Anna K.

 pracownik naukowy Instytutu Socjologii Uniwersytetu Opolskiego

  

List referencyjny

 

Pani Magdalena Jasiurska reprezentująca Firmę szkoleniowo-tłumaczeniową ELC pracuje dla nas w zakresie tłumaczeń treści stron internetowych. Z firmą ELC i Panią Jasiurską współpracuje nam się doskonale. Wszelkie tłumaczenia są wykonywane w terminie lub przed upłynięciem założonego terminu. Teksty są poprawnie sformatowane i nie ma najmniejszych problemów z ich wykorzystaniem nawet przez osoby nie znające języka obcego. Z przyjemnością polecam ww. Firmę jako kontrahenta w zakresie tłumaczeń. Z pewnością nadal będziemy korzystać z usług firmy ELC.

Z poważaniem,

 

Radosław M.